Adjudicada Servicios

Contracte de Serveis per a la redacció del projecte bàsic i executiu i la posterior direcció de les obres de Reforma per a la implantació d'oficina del Servei Públic d'Ocupació de Catalunya i altres espais administratius a l'antiga presó de Figueres. Clau: SOC-22366

Expediente: PE+DO. SOC-22366 NSP

Contracte de Serveis per a la redacció del projecte bàsic i executiu i la posterior direcció de les obres de Reforma per a la implantació d'oficina del Servei Públic d'Ocupació de Catalunya i altres espais administratius a l'antiga presó de Figueres. Clau: SOC-22366

684.982
Presupuesto base
684.982
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Figueres, Girona (Cataluña)
Publicación
29 oct 2025, 15:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 oct 2025
Anuncio de Pliegos 29 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 29 oct 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU

En la misma provincia (Girona)