Adjudicada Servicios

CONTRACTE DE SERVEIS PER A LA REDACCIÓ DEL NOU PLA ESTRATÈGIC 2027-2031 DE L’INSTITUT D’ESTUDIS ESPACIALS DE CATALUNYA

Expediente: IEEC/138/2026

El present contracte té per objecte la contractació dels serveis per a la redacció del nou Pla Estratègic 2027-2031 de l’Institut d’Estudis Espacials de Catalunya. L’objectiu general del pla estratègic, és proporcionar una eina de planificació que proposi uns objectius específics, realistes, assolibles, mesurables i per una duració determinada, per poder donar resposta als reptes i demandes de futur de l’entitat.

40.000
Presupuesto base
40.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Castelldefels, Barcelona (Cataluña)
Publicación
25 jun 2026, 11:30

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 jun 2026
Anuncio de Pliegos 25 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 1 sep 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 12:13

Más licitaciones de Fundació de Recerca Clínic Barcelona - Institut d'Investigacions Biomèdiques August Pi i Sunyer

Abierta IVALUA-2027-1

Servei d’auditoria financera i de compliment de la legalitat a Ivàlua

39.615 €

Abierta IVALUA-2027-1

L’objecte del contracte és la realització dels serveis d’auditoria dels comptes anuals que inclou tots els estats econòmics, patrimonials i pressupostaris que determina el Pla general de comptabilitat sota els que l’entitat presenta els comptes anuals i addicionalment els que s’estableixen a la normativa de comptabilitat pública de la Generalitat en desenvolupament d’aquests, a realitzar amb caràcter anual, així com la realització de l’auditoria de compliment de la normativa d’aplicació, amb caràcter biennal.

21.211 €

Abierta F25.059CN

F25.059CN - SERVEIS D’ANÀLISIS DE FRAGMENTÒMICA DE L’ADN LLIURE CIRCULANT MITJANÇANT LA SEQUENCIACIÓ DEL GENOMA COMPLET PEL PROJECTE DE RECERCA PI25/00197, EN FUNCIÓ DE LES NECESSITATS, PER A LA FUNDACIÓ DE RECERCA CLÍNIC BARCELONA- INSTITUT D'INVESTIGACIONS BIOMÈDIQUES AUGUST PI I SUNYER (FRCB-IDIBAPS).

163.800 €

Abierta F25.059CN

Serveis d’anàlisis de la fragmentòmica de l’ADN lliure circulant (cfDNA) mitjançant la seqüenciació del genoma complet (WGS) a partir de material procedent de pacients amb carcinoma hepatocel·lular pel projecte de recerca PI25/00197 “Medicina de Precisión No Invasiva en Carcinoma Hepatocelular: Monitorización Dinámica con Fragmementoma de cfDNA y Biomarcadores Sanguíneos para Optimizar la Inmunoterapia (FREESIA)” de la Fundació de Recerca Clínic Barcelona-Institut d'Investigacions Biomèdiques August Pi i Sunyer.

136.500 €

Abierta PCP-2671

Servicio de secuenciación de exomas de DNA purificado de 67 muestras humanas

12.000 €

En la misma provincia (Barcelona)