Abierta Sin plazo publicado Servicios

CONTRACTE DE SERVEIS PER A LA REALITZACIÓ DEL TREBALL DE CAMP DE L’ENQUESTA DE SALUT DE BARCELONA DE 2027 AMB MESURES DE CONTRACTACIÓ PÚBLICA SOSTENIBLE

Expediente: cont-26-421

L’objecte del contracte és el servei de realització del treball de camp de l’Enquesta de Salut de Barcelona (ESB) 2027 impulsada per l’ASPB segons els requeriments metodològics que figuren al plec de condicions tècniques. A diferència de les edicions anteriors, en aquesta es prescindeix de la mostra de menors i es substitueix per enquestes telefòniques a persones adultes en el nombre que s’especifica en el plec de condicions tècniques (punt 2.5).

214.272
Presupuesto base
214.272
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 23:08
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 10:10

Más licitaciones de Agència de Salut Pública de Barcelona

Abierta cont-26-421

L’objecte del contracte és el servei de realització del treball de camp de l’Enquesta de Salut de Barcelona (ESB) 2027 impulsada per l’ASPB segons els requeriments metodològics que figuren al plec de condicions tècniques. A diferència de les edicions anteriors, en aquesta es prescindeix de la mostra de menors i es substitueix per enquestes telefòniques a persones adultes en el nombre que s’especifica en el plec de condicions tècniques (punt 2.5).

214.272 €

Abierta 014_26000024

Subministrament d'un equip de cromatografia líquida per permeació en gel pel Laboratori de l'Agència de Salut Pública de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible

29.299 €

Abierta 014_26000024

Subministrament i instal·lació, al Laboratori de l’Agència de Salut Pública de Barcelona, d’un equip de Cromatografia Líquida per Permeació en Gel (GPC, Gel Permeation Chromatography) necessari per la purificació de diferents extractes d’aliments, així com l’ordinador i el software necessari pel seu funcionament

29.299 €

Abierta 014_26000020

Servicios de soporte a la recogida y transporte de muestras ambientales en la ciudad de Barcelona, y el seguido de funciones operativas relacionadas

217.734 €

Abierta 014_26000023

Subministrament de dos captadors manuals de baix volum seqüencials amb capçals de PM10 o PM2,5 per a dues estacions adscrites a la xarxa de vigilància i previsió de la contaminació atmosfèrica a la ciutat de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible

33.058 €

En la misma provincia (Barcelona)