Contracte de serveis per a la direcció facultativa de les obres per la construcció d'un edifici plurifamiliar de 6 habitatges HPO

Expediente: 8036/2025

Contracte de serveis per a la direcció facultativa (direcció d'obra, direcció d'execució i CQ) i coordinació en seguretat i salut per a les obres previstes al projecte executiu de la construcció d'un edifici plurifamiliar de 6 habitatges HPO

70.800
Presupuesto base
70.800
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Franqueses del Vallès, les, Barcelona (Cataluña)
Publicación
17 jul 2026, 14:38

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 jul 2026
Anuncio de Pliegos 17 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 12:11

Más licitaciones de Ajuntament de les Franqueses del Vallès

En la misma provincia (Barcelona)