En evaluacion Servicios

Contracte de serveis per a la direcció d’execució d’obra, el control de la qualitat i la coordinació de la seguretat i salut de les obres del projecte executiu del Teatre Auditori Mestre Benaiges

Expediente: 4947/2026

Aquest contracte té per objecte el servei consistent en la direcció d'execució d'obra, el control de qualitat i la coordinació de seguretat i salut de les obres del Projecte executiu del Teatre-Auditori Mestre Benaiges a Mont-roig del Camp.

43.188
Presupuesto base
43.188
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Mont-roig del Camp, Tarragona (Cataluña)
Publicación
20 jul 2026, 10:54

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 jul 2026
Anuncio de Pliegos 20 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 ago 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Mont-roig del Camp

En la misma provincia (Tarragona)