Formalizada Servicios

CONTRACTE DE SERVEIS I SUBMINISTRAMENTS TÈCNICS DE SO, IL·LUMINACIÓ, AUDIOVISUALS

Expediente: X2025000456

L’objecte del contracte és la contractació del serveis tècnics de les especialitats de so, il·luminació, audiovisuals i l’adquisició, en règim de lloguer, de subministraments consistents en equips tècnics de so, il·luminació, audiovisuals i maquinària escènica pel desenvolupament de totes les activitats relacionades amb els muntatges, desenvolupament d’actes i desmuntatges escenotècnies en espais que gestiona la Fundació Auditori Palau de Congressos de Girona (Fundació en endavant) tant a l’interior de les instal·lacions de l’Auditori Palau de Congressos de Girona (APCG en endavant) com a altres espais relacionats amb la seva activitat pròpia o aliena dins l’àrea metropolitana de Girona.

1.035.283
Presupuesto base
1.035.283
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
26 feb 2026, 12:36

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 feb 2026
Anuncio de Pliegos 26 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 22 ene 2026
Anuncio de Formalización 26 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Fundació Auditori Palau de Congressos de Girona

En la misma provincia (Girona)