Formalizada Servicios

CONTRACTE DE SERVEIS D’IMPLANTACIÓ I MANTENIMENT D’UNA PLATAFORMA D’ADMINISTRACIÓ ELECTRÒNICA PER A L’AJUNTAMENT DE COLLBATÓ

Expediente: 1407-1411/2026

La contractació del servei d'implantació i manteniment d'una plataforma d'administració electrònica per a l'Ajuntament de Collbató, que faciliti elcompliment de les obligacions derivades de la Llei 39/2015, d'1 d'octubre, del procediment administratiu comú de les Administracions Públiques (LPAC) i normativa concordant.

109.698
Presupuesto base
109.698
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Collbató, Barcelona (Cataluña)
Publicación
15 jul 2026, 12:40

Organismo contratante

Ajuntament de Collbató

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 jul 2026
Anuncio de Pliegos 15 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 15 jul 2026
Anuncio de Formalización 19 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 ago 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament de Collbató

En la misma provincia (Barcelona)