Adjudicada Servicios

Contracte de serveis del projecte artístic i educatiu L'ull a la pedra

Expediente: 2025054666

És objecte d'aquesta contractació el servei del projecte artístic i educatiu 'L'ull a la pedra' de l'Associació Nadir Audiovisual i Educació. Aquest projecte té com a finalitat la creació d'una sèrie de curtmetratges educatius en col·laboració amb l'alumnat i professorat de l'Escola Josep Dalmau Carles, considerat centre de màxima complexitat. A partir de l'ús del llenguatge cinematogràfic com a eina educativa s'assoleixen diferents objectius relacionats amb el desenvolupament de competències curriculars, tant específiques, per exemple la competència digital, com transversals, com poden ser les competències en comunicació lingüística o les socials i cíviques, entre altres.

21.000
Presupuesto base
21.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
16 abr 2026, 14:16

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 abr 2026
Anuncio de Pliegos 16 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 16 abr 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 17 abr 2026, 12:15

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)