En evaluacion Servicios

Contracte de serveis de tallers de suport educatiu d'arts plàstiques i teatrals a l'escola Sant Sebastià dels Pallaresos

Expediente: 706/2026

És objecte d’aquest plec la contractació de serveis de suport educatiu de tallers d’arts plàstiques i teatrals a l’escola de Sant Sebastià del municipi dels Pallaresos, d’acord amb els plecs tècnics. Aquests tallers es plantegen d’una manera diversificada atenent a necessitats i interessos de l’alumnat per avançar en el seu procés educatiu.

30.879
Presupuesto base
17.877
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Pallaresos, els, Tarragona (Cataluña)
Publicación
3 ago 2026, 12:00

Organismo contratante

Ajuntament dels Pallaresos

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 ago 2026
Anuncio de Pliegos 3 ago 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 22 ago 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament dels Pallaresos

En la misma provincia (Tarragona)