Formalizada Servicios

Contracte de serveis de subministrament de menjars a la Llar d'infants i al Centre de dia

Expediente: 3071/2025

El present contracte té per objecte la contractació del servei de subministrament de menjars per a la Llar d’infants i el Centre de Dia per a la Gent Gran de l’Ajuntament del Morell pel termini d'1 any.

217.877
Presupuesto base
217.877
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Morell, el, Tarragona (Cataluña)
Publicación
2 mar 2026, 11:02

Organismo contratante

Ajuntament del Morell

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 mar 2026
Anuncio de Pliegos 2 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 19 nov 2025
Anuncio de Formalización 2 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament del Morell

En la misma provincia (Tarragona)