En evaluacion Servicios

Contracte de serveis de socorrisme i monitoratge de la piscina municipal dels Pallaresos

Expediente: 545/2025

L’objecte del contracte a que es refereix aquest Plec consisteix en dur a terme la prestació del servei del monitoratge dels cursos de natació i del socorrisme de la piscina municipal per a les temporades d’estiu 2025, 2026 i 2027 (pròrrogues 1+1). La piscina municipal es troba situada a l’avinguda països catalans, 10.

84.900
Presupuesto base
84.900
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Pallaresos, els, Tarragona (Cataluña)
Publicación
23 abr 2025, 12:38

Organismo contratante

Ajuntament dels Pallaresos

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 abr 2025
Anuncio de Pliegos 23 abr 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:21

Más licitaciones de Ajuntament dels Pallaresos

En la misma provincia (Tarragona)