Contracte de serveis de seguretat i control d'accessos en actes públics organitzats per l'Ajuntament de Vilalba dels Arcs

Expediente: 218/2026

L’objecte d’aquest contracte és la contractació del servei de vigilants de seguretat, control d’accessos i taquillers per les activitats organitzades per l’Ajuntament de Vilalba dels Arcs. Els serveis de seguretat privada objecte d’aquest contracte són exclusivament els previstos a l’article 5, apartat 1.a) Vigilància i protecció de béns, establiments, llocs i esdeveniments, així com de les persones que poguessin trobar-se en aquests, de la Llei 5/2014, de 4 d’abril, de Seguretat privada i només poden ser prestats per empreses degudament inscrites al Registre Nacional de Seguretat Privada del Ministeri d’Interior i/o al Registre de seguretat privada de Catalunya segons correspongui. La prestació dels serveis es desenvoluparà en els espais on es porten a terme les activitats programades

14.006
Presupuesto base
14.006
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Vilalba dels Arcs, Tarragona (Cataluña)
Publicación
24 abr 2026, 17:10

Organismo contratante

Ajuntament de Vilalba dels Arcs

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 abr 2026
Anuncio de Pliegos 24 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 may 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Vilalba dels Arcs

En la misma provincia (Tarragona)