Abierta Sin plazo publicado Servicios

Contracte de serveis de secretaria tècnica i monitoratge, personal de recepció i cobrament de tiquets per al Saló de la Infància i la Joventut, Campi qui Jugui 2026/2027.

Expediente: CONEXP2026000075

L’objecte del present contracte és regular el contracte de serveis de secretaria tècnica i monitoratge, recepció i cobrament d’entrades per al Saló de la Infància i la Joventut, Campi qui Jugui 2026/2027. El Saló de la Infància i la Joventut, Campi qui Jugui, va dirigit preferentment als nens i nenes, nois i noies d’entre 1 i 12 anys de la Catalunya Central. Des de les darreres edicions però, algunes activitats s’han fet extensives a les persones adultes per afavorir les relacions intergeneracionals.

362.759
Presupuesto base
362.759
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Manresa, Barcelona (Cataluña)
Publicación
31 ago 2026, 08:02
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Manresa

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 10:10

Más licitaciones de Ajuntament de Manresa

Abierta CONEXP2026000075

L’objecte del present contracte és regular el contracte de serveis de secretaria tècnica i monitoratge, recepció i cobrament d’entrades per al Saló de la Infància i la Joventut, Campi qui Jugui 2026/2027. El Saló de la Infància i la Joventut, Campi qui Jugui, va dirigit preferentment als nens i nenes, nois i noies d’entre 1 i 12 anys de la Catalunya Central. Des de les darreres edicions però, algunes activitats s’han fet extensives a les persones adultes per afavorir les relacions intergeneracionals.

97.341 €

Abierta CONEXP2026000053

Servei de tallers d'educació per a la salut i promoció de l'estil de vida saludable en l'àmbit comunitari al municipi de Manresa

116.725 €

Abierta CONEXP2026000053

L’objecte del present contracte és l’organització i desenvolupament de tallers educatius en l’àmbit escolar i comunitari a la ciutat de Manresa, segons les condicions tècniques particulars establertes per la Unitat de Sanitat de l’Ajuntament de Manresa en el marc del Programa de Promoció de la Salut. La finalitat principal del Programa de Promoció de la Salut és fomentar hàbits i decisions que vagin encaminats a promoure un estil de vida saludable entre la ciutadania, especialment al col·lectiu que es troba en edat escolar.

56.914 €

Abierta CONEXP2026000111

Servei que consisteix en el disseny, la gestió, la coordinació, l’execució i l’avaluació dels tallers i formacions en matèria coeducativa, dividit en quatre lots

84.395 €

Abierta CONEXP2026000111

L’objecte de la present licitació és adjudicar el disseny, la gestió, la coordinació, l’execució i l’avaluació dels tallers i formacions en matèria coeducativa, en períodes lectius, que organitza l’Ajuntament de Manresa, amb la finalitat de promoure la coeducació dins de les escoles bressol, els centres de primària, centres de secundària, claustres escolars i entitats diverses que acompanyin a infants, adolescents i joves.

34.600 €

En la misma provincia (Barcelona)