Formalizada Servicios

Contracte de serveis de prevenció de riscos laborals en el treball de l'Ajuntament de Puigcerdà i organismes autònoms

Expediente: 3432/2025*

L’objecte del contracte és la prestació del servei integral de prevenció de riscos laborals de l’Ajuntament de Puigcerdà i dels seus organismes autònoms, incloent-hi totes les especialitats preventives: - Seguretat en el treball - Higiene industrial - Ergonomia i psicosociologia aplicada - Medicina del treball (vigilància de la salut col·lectiva i individual)

47.740
Presupuesto base
47.740
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Puigcerdà, Girona (Cataluña)
Publicación
12 may 2026, 17:04

Organismo contratante

Ajuntament de Puigcerdà

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 may 2026
Anuncio de Pliegos 12 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 30 jul 2026
Anuncio de Formalización 11 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 12 ago 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament de Puigcerdà

En la misma provincia (Girona)