Formalizada Servicios

Contracte de serveis de prevenció de riscos laborals de la Fundació Auditori Palau de Congressos de Girona (FAPCG)

Expediente: X2025000270

L’objecte del contracte és el servei de prevenció aliè per al desenvolupament integral de les activitats preventives en matèria de riscos laborals, respecte de totes les activitats corresponents a les especialitats de Seguretat en el Treball, Higiene Industrial, Ergonomia i Psicosociologia i Vigilància de la Salut de la Fundació Auditori Palau de Congressos de Girona (en endavant FAPCG), de conformitat amb les previsions de la legislació vigent aplicable.

28.140
Presupuesto base
28.140
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
30 sep 2025, 14:46

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 sep 2025
Anuncio de Pliegos 30 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 29 sep 2025
Anuncio de Formalización 30 sep 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Fundació Auditori Palau de Congressos de Girona

En la misma provincia (Girona)