En evaluacion Servicios

Contracte de serveis de neteja viària i recollida i transport de residus en el municipi de Montgat

Expediente: 1403-4194/2026

L'objecte del contracte és la prestació dels serveis de neteja viària i la recollida selectiva i el transport dels residus municipals fins a les plantes de tractament corresponents.

8.946.524
Presupuesto base
8.946.524
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Montgat, Barcelona (Cataluña)
Publicación
16 jul 2026, 06:12

Organismo contratante

Ajuntament de Montgat

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 jul 2026
Anuncio de Pliegos 16 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 ago 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Montgat

Abierta 1431-7397/2025

Contracte de subministrament d'un programari de nòmines i integral de recursos humans.

84.402 €

En evaluacion 1431-7397/2025

Contractació del subministrament, instal·lació, parametrització i manteniment d’un sistema d’informació que permeti la gestió integrada dels recursos humans de l’Ajuntament de Montgat, incloent la gestió de nòmines, Seguretat Social i portal de l’empleat, així com els serveis de migració de dades, formació, suport tècnic i funcional, allotjament, actualització normativa i manteniment de la plataforma durant tota la vigència del contracte. L’objecte principal del contracte és el subministrament d’una solució informàtica de gestió integral de Recursos Humans disponible al mercat, i susceptible de ser implantada a l’Ajuntament de Montgat sense requerir desenvolupaments específics o personalitzacions a mida. Les prestacions d’implantació, configuració, parametrització, migració de dades, formació i manteniment tenen caràcter complementari i accessori respecte de la prestació principal de subministrament.

56.175 €

En evaluacion 1403-3596/2025

Contracte de serveis per la gestió d'un espai d'arts plàstiques a l'Espai Jove de Montgat

29.588 €

En evaluacion 1403-3596/2025

L'objecte d'aquesta contractació és la prestació del servei de gestió d’un Espai d’Arts Plàstiques a l’Espai Jove de Montgat, adreçat a joves d’entre 12 i 18 i de 18 a 35 anys.

29.588 €

En evaluacion 1403-4194/2026

El objeto del contrato es la prestación de los servicios de limpieza viaria y la recogida selectiva y el transporte de los residuos municipales hasta las correspondientes plantas de tratamiento.

7.455.437 €

En la misma provincia (Barcelona)