Formalizada Servicios

Contracte de Serveis de manteniment funcional, preventiu i correctiu de les instal·lacions d’enllumenat públic i semàfors del terme municipal de Porqueres

Expediente: 50232000-0

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Porqueres en Girona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 50232000. Adjudicado el 8 jul 2026 a RIEMAR PROJECTES I INSTAL·LACIONS, SL. Se recibieron 5 ofertas.

96.841
Presupuesto base
215.066
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
50232000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
30 mar 2026, 18:01
Fecha límite
17 abr 2026, 19:00
Duración
4 años

Adjudicación

Adjudicatario
RIEMAR PROJECTES I INSTAL·LACIONS, SL
NIF
B17798521
Importe
45.879
Ofertas recibidas
5

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Porqueres

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 mar 2026
Anuncio de Pliegos 30 mar 2026
Fin Plazo Presentación 17 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 8 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:30

Mismo sector y zona (50 en Girona)

Abierta X2026001391

Els edificis i equipaments disposen d’una sèrie d’instal·lacions de seguretat, tant d’intrusió com de detecció i actuació en cas d’incendis. Per tal d’assegurar el bon funcionament d’aquestes instal·lacions i que estiguin operatives en tot moment, cal efectuar les tasques de manteniment preventiu, correctiu i normatiu que siguin necessàries i que, a més, en perllonguin la seva vida útil. A nivell més concret, el servei de manteniment de les instal·lacions de seguretat, tant d’intrusió com de detecció i actuació en cas d’incendis, inclou: - Inventari, numeració, control de funcionament i conservació d’instal·lacions. - Manteniment preventiu / normatiu. - Reparació d’avaries (manteniment correctiu segons cada cas). L’objecte del contracte és, doncs, el servei de manteniment dels sistemes d’alarmes d’intrusió i d’alarmes d’incendis i extintors seus del Consell Comarcal de la Garrotxa, del Consorci de Medi Ambient i Salut Pública de la Garrotxa, del Consorci d’Acció Social de la Garrotxa i del Consorci de l’Alta Garrotxa.

19.728 €

Abierta AECTHC-2026-131

Mantenimiento de los equipos de electromedicina i parque biomèdico del Hospital de Cerdanya

1.196.400 €

Abierta 6868/2026

Servicios de grúa para la retirada de vehículos y la gestión de vehículos fuera de uso.

285.506 €

Abierta CSE/AH04/1101479012/27/PO

servei de manteniment dels elements mecànics de les unitats de climatització i bombeig d’aigua de l’Hospital Universitari Dr. Josep Trueta

160.357 €

Abierta CSE/AH04/1101478561/27/PO

Servei de manteniment del sistema de protecció contra incendis per a l’Hospital Universitari Dr. Josep Trueta

54.184 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000270

Servei de revisió de tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors "POMA" i "Leitner" instal·lats a les estacions de muntanya d’FGC Turisme.(Ref. NS56/26)

80.000 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000269

Servei de revisió de tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors "POMA" i "Leitner" instal·lats a les estacions de muntanya d’FGC Turisme.(Ref. NS56/26)

921.800 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000316

Servei de revisió de tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors "Doppelmayr" instal·lats a les estacions de muntanya d’FGC Turisme (Ref. NS57/26)

310.000 €

Formalizada CONTR/2026/0000000204

Servei de manteniment preventiu i correctiu del vehicle Torgo de l’estació de muntanya de Vall de Núria (Ref. NS53/26)

33.050 €

Formalizada X2026000052

Contractació administrativa del servei de manteniment preventiu de l’equip forn microones, l’equip utilitzat pel sistema de purificació de l’aigua i del cromatògraf iònic per al Laboratori Polivalent de la Garrotxa, del Consorci SIGMA, mitjançant procediment negociat sense publicitat amb un únic licitador.

7.033 €

Más licitaciones de Ajuntament de Porqueres