Contracte de serveis de manteniment de les piscines municipals de Palau-saverdera

Expediente: X2026000269

L’objecte del contracte és la prestació del servei de manteniment de les piscines municipals de Palau-saverdera destinat a garantir el compliment del Reial Decret 742/2013, de 27 de setembre, pel qual s’estableixen els criteris tècnico-sanitaris de les piscines i de les prescripcions establertes en el capítol 3 (l’aigua) del Decret 95/2000, de 22 de febrer, pel qual s’estableixen les normes sanitàries aplicables a les piscines d’ús públic.

36.375
Presupuesto base
36.375
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Palau-saverdera, Girona (Cataluña)
Publicación
23 mar 2026, 19:00

Organismo contratante

Ajuntament de Palau-saverdera

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 mar 2026
Anuncio de Pliegos 23 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 mar 2026, 07:31

Más licitaciones de Ajuntament de Palau-saverdera

En la misma provincia (Girona)