Formalizada Servicios

Contracte de serveis de manteniment de les franges perimetrals exteriors de prevenció d'incendis forestals

Expediente: X2026000356

L’objecte del present contracte és el manteniment anual de les franges exteriors de prevenció dels incendis forestals en nuclis i urbanitzacions per tal d’assegurar la continuïtat temporal d’aquestes infraestructures, realitzant operacions forestals d’estassada i de trituració del sotabosc.

49.579
Presupuesto base
49.579
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Palau-saverdera, Girona (Cataluña)
Publicación
18 mar 2026, 11:02

Organismo contratante

Ajuntament de Palau-saverdera

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 mar 2026
Anuncio de Pliegos 18 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 7 may 2026
Anuncio de Formalización 28 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 may 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Palau-saverdera

En la misma provincia (Girona)