Adjudicada Servicios

Contracte de serveis de manteniment, conservació, gestió i dinamització del bosc de Can Ginebreda

Expediente: X2025000258

Contractació del servei de manteniment i conservació de l’entorn natural i del conjunt escultòric del Bosc de Can Ginebreda, la gestió de les visites i la seva dinamització cultural, educativa i turístic

206.907
Presupuesto base
206.907
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Porqueres, Girona (Cataluña)
Publicación
13 may 2025, 11:18

Organismo contratante

Ajuntament de Porqueres

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 may 2025
Anuncio de Pliegos 13 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 13 may 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Porqueres

En la misma provincia (Girona)