En evaluacion Servicios

Contracte de serveis de la direcció facultativa i coordinació de seguretat i salut de l'obra de rehabilitació de la masia Santa Bàrbara i construcció d'un pabelló annex.

Expediente: 1403-000146-011019/2025

Serveis de Direcció Facultativa (DO i DEO) i Coordinació de Seguretat i Salut (CSS) durant les obres de rehabilitació de la Masia de Santa Bàrbara i la construcció d’un edifici annex. Aquesta prestació es divideix en els següents LOTS: Lot 1: Servei de Direcció Facultativa de les obres, amb la participació de, com a mínim, tres tècnics diferenciats: - un/a Arquitecte/a superior, responsable de la Direcció d’Obra (DO), - un/a Arquitecte/a tècnic/a, responsable de la Direcció d’Execució Material (DEO), i - un/a Enginyer/a superior o tècnic/a, responsable del control de l’execució de les xarxes d’instal·lacions. En cap cas una mateixa persona podrà assumir més d’una de les tres funcions. Lot 2: Servei de Coordinació de Seguretat i Salut en fase d’execució d’obres. No es limita el nombre de lots per les que un mateix candidat pugui presentar oferta. Els lots podran ser adjudicats a una mateixa empresa sempre que les persones responsables dels diferents lots siguin diferents i amb titulació habilitant per a cada funció.

95.181
Presupuesto base
71.661
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Sitges, Barcelona (Cataluña)
Publicación
2 jun 2026, 12:48

Organismo contratante

Ajuntament de Sitges

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 jun 2026
Anuncio de Pliegos 2 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 23 jul 2026, 12:11

Más licitaciones de Ajuntament de Sitges

Abierta 1403-000089-007410/2026

Contracte de Servei de fotografia i video de l'Ajuntament de Sitges.

96.200 €

Abierta 1403-000089-007410/2026

Contractar un servei de fotografia i vídeo de diferents esdeveniments organitzats per l’Ajuntament de Sitges amb l’objectiu de documentar els actes institucionals i mantenir l’arxiu històric. Amb aquest servei, es vol informar de les activitats d’interès per a la ciutadania i alhora de promocionar la destinació entre turistes i visitants. Per comunicar l’activitat municipal i fer-la extensiva a tota la ciutadania, visitants i turistes, l’Ajuntament de Sitges requereix comptar amb material audiovisual (fotografies i vídeos). L’Ajuntament de Sitges comunica la seva activitat i promociona la destinació a través de diferents canals de comunicació (xarxes socials, web, butlletins) i mitjançant també notes de premsa (el suport que utilitzen els mitjans de comunicació per informar-se d’allò que passa a Sitges). Tots aquests suports requereixen de la necessitat de tenir fotografies i vídeos per tal que arribin al públic desitjat i tenir l’impacte que es vol assolir. El servei que es vol contractar és:  Realització de treballs de fotografies dels esdeveniments institucionals més importants que tenen lloc a Sitges anualment.  Dos reportatges fotogràfics l’any que serviran per a promoure la destinació turísticament (estiu i hivern).  Realització de vídeos dels actes i esdeveniments institucionals més importants que tenen lloc a Sitges anualment.

48.100 €

Abierta 1403-000063-005079/2026

Contracte de serveis d'assistència integral a la ciutadania de Sitges en la tramitació administrativa electrònica.

216.000 €

Abierta 1403-000063-005079/2026

El contrato tiene por objetivo ofrecer servicios de asistencia integral a todos los terceros en el uso de los servicios de administración electrónica del Ayuntamiento de Sitges, así como de los de otras administraciones públicas que el Ayuntamiento requiera.

90.000 €

Abierta 1431-000020-002360/2026

Contracte de subministrament de mobiliari per l'escola de música Montserrat Almirall i la 3a. planta del Centre de Formació d'Adults de Sitges.

42.831 €

En la misma provincia (Barcelona)