Formalizada Servicios

Contracte de serveis de jardineria i manteniment de les zones enjardinades de VINYOLS I ELS ARCS i l’esporga de l’arbrat de tot el terme

Expediente: 4317850006-2024-0002092

L’objecte del present contracte són els serveis de jardineria i manteniment de les zones enjardinades de VINYOLS I ELS ARCS i l’esporga de l’arbrat de tot el terme.

124.600
Presupuesto base
31.800
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Vinyols i els Arcs, Tarragona (Cataluña)
Publicación
10 jul 2025, 17:09

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 jul 2025
Anuncio de Pliegos 10 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 28 abr 2025
Anuncio de Formalización 10 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Vinyols i els Arcs

En la misma provincia (Tarragona)