Contracte de serveis de guarda rural per desenvolupar tasques de vigilància rural, control d'abocaments i guaita d'incendis al terme municipal de Mont-roig del Camp

Expediente: 7278/2024

L'objecte del contracte consisteix en la prestació d'un servei de vigilància rural, control d'abocaments i guaita d'incendis al municipi de Mont-roig del Camp

136.864
Presupuesto base
136.864
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Mont-roig del Camp, Tarragona (Cataluña)
Publicación
25 ago 2025, 11:32

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 ago 2025
Anuncio de Pliegos 25 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament de Mont-roig del Camp

En la misma provincia (Tarragona)