Adjudicada Servicios

CONTRACTE DE SERVEIS DE DIRECCIÓ FACULTATIVA I DE COORDINACIÓ DE SEGURETAT I SALUT DE LES OBRES D’ADEQUACIÓ PAISATGÍSTICA DEL BOSQUET DE SANT MIQUEL D’OLÈRDOLA

Expediente: X2026001011

Prestació dels serveis de direcció facultativa i de coordinació de seguretat i salut de les obres d’adequació paisatgística del Bosquet de Sant Miquel d’Olèrdola, al terme municipal d’Olèrdola

12.659
Presupuesto base
12.659
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Olèrdola, Barcelona (Cataluña)
Publicación
13 jul 2026, 12:38

Organismo contratante

Ajuntament d'Olèrdola

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 jul 2026
Anuncio de Pliegos 13 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 21 ago 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 22 ago 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament d'Olèrdola

En la misma provincia (Barcelona)