Formalizada Servicios

Contracte de serveis de direcció del Proves de Piragüisme de 2026 i 2027

Expediente: PS COT 2025/11(A-82)

L’objecte d’aquest concurs és la contractació de les tasques direcció de l'organització d'una prova de la Copa del Món de Piragüisme de 2026 i el Campionat del Món de Piragüisme de 2027.\n\nLa descripció detallada de les prestacions és la que consta en el plec de condicions tècniques.\n

100.000
Presupuesto base
100.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Seu d'Urgell, la, Lleida (Cataluña)
Publicación
31 oct 2025, 12:24

Organismo contratante

Parc del Segre, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 oct 2025
Anuncio de Pliegos 31 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 21 oct 2025
Anuncio de Formalización 31 oct 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Parc del Segre, SA

Abierta 13/2026

subministrament i renovació del sistema de compensació d’energia reactiva de la central hidroelèctrica del Parc Olímpic del Segre.

36.017 €

Abierta 13/2026

renovació integral del sistema de compensació d’energia reactiva de la central hidroelèctrica del Parc Olímpic del Segre mitjançant el subministrament dels condensadors elèctrics existents i la incorporació d’elements complementaris necessaris, el desmuntatge dels elements existents, la instal·lació de nous equips, les proves funcionals, la posada en marxa i el lliurament de la documentació tècnica corresponent, per garantir el correcte funcionament, la seguretat i la fiabilitat del sistema renovat.

36.017 €

Abierta 15/2026

L’objecte del contracte consisteix en la reforma dels vestidors del camp de futbol municipal de la Seu d’Urgell amb la finalitat de modernitzar la instal·lació, garantir la salubritat mitjançant la correcció de deficiències de ventilació i optimitzar la distribució de l'espai per als usuaris. Les actuacions comprenen la redistribució d'espais, renovació de paviments, revestiments, instal·lacions de lampisteria, electricitat i sistemes de ventilació segons el projecte tècnic. S'exclou qualsevol intervenció en l'estructura exterior de l'edifici no prevista en la memòria. La finalitat és solucionar els problemes d'humitats i millorar l'eficiència de la instal·lació per a l'ús esportiu.

280.093 €

Abierta 15/2026

Reforma dels vestidors del camp de futbol de la Seu d'Urgell

280.093 €

Abierta 16/2026

Implantació de camp de futbol 7 en la zona esportiva

298.282 €

En la misma provincia (Lleida)

Abierta 2026/23

Construcció i instal.lació d'un ascensor i magatzems a la planta -1 de l'antiga casa consistorial de Castellbò

78.720 €

Abierta 1C/2026

Millora de camins al voltant del nucli urbà de Santa Maria de Meià

56.292 €

Abierta 2026/124-4955_

Servicios consistentes en trabajos de elaboración, revisión y actualización del Inventario General Consolidado de bienes, derechos y obligaciones que conforman el patrimonio de las siguientes entidades, cualquiera que sea su naturaleza y el título de adquisición o uso: a) El Inventario Consolidado de la Diputació de Lleida. b) El Inventario del Organisme Autònom de Gestió y Recaptació de Tributs Locals (OAGRTL). c) El Inventario del Institut d'Estudis Ilerdencs (IEI). d) El Inventario del Patronat de Promoció Económica (PROMECO). e) El Inventario del Patronat de Turisme. La ejecución del contrato comprende la realización de los siguientes trabajos, de acuerdo con lo establecido en el Pliego de Prescripciones Técnicas:1.Efectuar una investigación previa para recopilar información relativa a los bienes y derechos, salvo aquellos de los que ya dispone la Diputació de Lleida y sus organismos autónomos. Esta parte incluye la consulta de información y documentación en registros, archivos, catastro, etc. 2. Cumplimentar la ficha electrónica del bien y crear el correspondiente expediente electrónico, adjuntando la información y documentación correspondiente al bien o derecho, de conformidad con la cláusula segunda del PPTP. 3.Trasladar al programa GPA todos los bienes y derechos incorporados al inventario, junto con la información y documentación correspondiente. La aplicación informática de gestión patrimonial de la Diputació de Lleida deberá contener toda la información disponible sobre el Patrimonio de la Entidad o, como mínimo, los enlaces que conduzcan a la misma, y deberá permitir realizar búsquedas completas y obtener listados por todos los campos de datos posibles, incluida la fecha de tramitación. Asimismo, deberá permitir su agrupación por subclases de bienes (sobre todo en el caso de los bienes muebles), por adscripción a los usos predefinidos o bien por unidades administrativas y por ubicación.

288.276 €

Abierta G05020302R/2026/0003

Millora de l' accessibilitat i mobilitat del carrer Major de Raimat i la renovació de part d'alguns dels serveis existents: ampliació i pavimentació de la vorera; enllumenat públic; xarxa de reg a l'arbrat existent i recol.locació del mobiliari urbà i senyalització vial.

92.998 €

Abierta 3106-0005/2026

MANUTENCION E LOTJAMENT DES MEMBRE DETH CENTRE ESPECIALIZAT DE TECNIFICACION D’ESPÒRTS D’IUÈRN (CETEI) D’ARAN

758.300 €