Formalizada Servicios

CONTRACTE DE SERVEIS DE CONSULTORIA, ARQUITECTURA, DISSENY, DESENVOLUPAMENT, IMPLANTACIÓ, POSADA EN FUNCIONAMENT I MANTENIMENT DE LA NOVA WEB DE L’ÀREA DE TURISME DE L’AJUNTAMENT DE BEGUR, DINS DEL PLA DE RECUPERACIÓ, TRANSFORMACIÓ I RESILIÈNCIA, FINANÇAT PELS FONS NEXT GENERATION EU

Expediente: 2025/152

Contracte de serveis de consultoria, arquitectura, disseny, desenvolupament, implantació, posada en funcionament i manteniment de la nova web de l’àrea de turisme de l’ajuntament de Begur, dins del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència, finançat pels Fons Next Generation EU

39.000
Presupuesto base
39.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Begur, Girona (Cataluña)
Publicación
30 may 2025, 12:49

Organismo contratante

Ajuntament de Begur

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 may 2025
Anuncio de Pliegos 30 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 22 may 2025
Anuncio de Formalización 30 may 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament de Begur

En la misma provincia (Girona)