En evaluacion Servicios

Contracte de serveis d’assessoria i gestió laboral

Expediente: CTE Serveis 03/2026

L’objecte del contracte consisteix en la prestació dels serveis professionals d'assessoria i gestió laboral, així com la gestió integral de nòmines, cotitzacions i liquidacions a la Seguretat Social.

14.974
Presupuesto base
14.974
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Gavà, Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 jul 2026, 17:20

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 jul 2026
Anuncio de Pliegos 1 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 ago 2026, 12:12