CONTRACTE DE SERVEIS D’ALLOTJAMENT, ACTUALITZACIÓ I SUPORT DEL PROGRAMA DE VENDA D’ENTRADES DE L’AJUNTAMENTD ‘OLOT.

Expediente: CCS12024000100

L’Ajuntament d’Olot requereix contractar el servei d’allotjament, actualització i suport del programa de venda d’entrades, desenvolupat per l’empresa Koobin Event, SL per tal de poder vendre i gestionar les entrades pels esdeveniments culturals que organitza l’Àrea de Cultura i Educació de l’Ajuntament d’Olot.

57.600
Presupuesto base
57.600
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
28 mar 2025, 09:44

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 mar 2025
Anuncio de Pliegos 28 mar 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)