Abierta Sin plazo publicado Servicios

CONTRACTE DE SERVEIS CONSISTENT EN LA IMPARTICIÓ DE MÒDULS DE FORMACIÓ TRANSVERSAL PER AL PROGRAMA TREBALL I FORMACIÓ ACOL 2025-2026

Expediente: 2026_1331

Contracte de serveis que té com a finalitat la impartició dels mòduls de formació transversal corresponents a la convocatòria del Programa Treball i Formació ACOL 2025, gestionat pel Consell Comarcal del Bages, i obligatoris segons la normativa del SOC. Aquestes accions formatives s’adrecen a les persones contractades en marc del programa TRFO-ACOL.

6.674
Presupuesto base
2.894
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Bages, Barcelona (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 15:02
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Consell Comarcal del Bages

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 12:10

Más licitaciones de Consell Comarcal del Bages

Abierta 2026_1331

Contracte de serveis que té com a finalitat la impartició dels mòduls de formació transversal corresponents a la convocatòria del Programa Treball i Formació ACOL 2025, gestionat pel Consell Comarcal del Bages, i obligatoris segons la normativa del SOC. Aquestes accions formatives s’adrecen a les persones contractades en marc del programa TRFO-ACOL.

6.674 €

Abierta 2026_1338

CONTRACTE D’OBRES PER A LA SUBSTITUCIÓ DE LA COBERTA DEL DIPÒSIT PONT NOU DEL SISTEMA D’ABASTAMENT D’AIGUA BAGES CARDENER

88.838 €

Formalizada 2025_2835

Contracte de l'arrendament d’un local d’oficines.

22.330 €

En evaluacion 2026_1338

L’objecte del contracte és l’execució de les obres contingudes en la “Memòria Tècnica d’Execució de les obres per a la substitució de la coberta del dipòsit Pont Nou del sistema d’abastament d’aigua Bages Cardener”, la qual s’incorpora a l’expedient com a plec de prescripcions tècniques de la licitació, quedant totalment prohibides les variacions del projecte. Les actuacions a executar consten determinades doncs en aquesta memòria tècnica d’execució, la qual es troba aprovada inicialment pel Consell Comarcal del Bages en data 2 de juliol de 2026, pel que aquesta licitació resta condicionada a l’aprovació definitiva de la memòria referenciada.

88.838 €

Formalizada 2026_619

L’objecte del contracte és la prestació del servei tècnic especialitzat de manteniment, suport, allotjament, evolució i millora del programari de gestió del menjador i transport escolar GESMIT, titularitat del Consell Comarcal del Bages, així com el suport necessari per a la seva implantació i operativa als consells comarcals als quals se’n cedeix l’ús.

18.597 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta CP-2026-50

Servei de direcció facultativa, executiva i la coordinació de seguretat i salut de tres espais a l’Hospital Duran i Reynals (LRT2, UIC i Àrea Contractació Administrativa)

9.735 €

Abierta 16132284

Servei d’auscultació de carril mitjançant corrents induïdes i ultrasons

905.981 €