Formalizada Servicios

CONTRACTE DE SERVEI NETEJA I RETIRADA DE RESIDUS BANALS DURANT CAPS DE SETMANA, FESTIUS I POST ACTES LÚDICS ALS PARCS I JARDINS MUNICIPALS DE L’AJUNTAMENT DE GRANOLLERS

Expediente: 2026/066 (63/2026/CONT)

La neteja i retirada expressa de residus banals dels parcs i jardins públics del municipi de Granollers els dissabtes, diumenges i festius corresponents a les festivitats específiques del municipi, de la Comunitat Autònoma i de l'Estat. Inclou també de forma puntual i planificada la neteja posterior dels espais verds municipals on s'hi pugui haver desenvolupat una activitat festiva o lúdica organitzada pels serveis municipals, dins i fora de l'horari habitual dels serveis de jardineria.

49.014
Presupuesto base
49.014
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Granollers, Barcelona (Cataluña)
Publicación
8 jul 2026, 11:08

Organismo contratante

Ajuntament de Granollers

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 jul 2026
Anuncio de Pliegos 8 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 18 ago 2026
Anuncio de Formalización 21 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 22 ago 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Granollers

En la misma provincia (Barcelona)