Formalizada Servicios

Contracte de servei integral de menjador escolar a l'Escola Anton Vilanova de Falset i del servei d'elaboració i transport dels menús per a diversos menjadors escolars de la comarca

Expediente: 1406/2024

Contrato de servicios formalizado por Consell Comarcal del Priorat en Tarragona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 55523100. Adjudicado el 27 may 2025 a Agora Catering SL. Se recibieron 3 ofertas.

243.390
Presupuesto base
1.362.984
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
55523100
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
4 sep 2026, 10:05
Fecha límite
21 mar 2025, 00:59
Duración
3 años
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
Agora Catering SL
NIF
B64209299
Importe
28
Ofertas recibidas
3

Organismo contratante

Consell Comarcal del Priorat

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 sep 2026
Anuncio de Pliegos 4 sep 2026
Fin Plazo Presentación 21 mar 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 27 may 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 sep 2026, 06:24

Mismo sector y zona (55 en Tarragona)

Anulada 4314760009-2020-0000037

atorgament de llicència d'ús privatiu del domini públic per a l'ocupació privativa de bar i restaurant del local cívic-sociocultural La Societat i de la piscina municipal de Solivella

350 €

En evaluacion 2026/09

L’objecte del contracte (Exp. 266/2026) consisteix en la gestió indirecta de l’explotació del Bar del Casal Municipal de Pratdip, sota la modalitat de concessió de serveis. Els punts clau d'aquest objecte són: Activitat: Inclou els serveis de cafeteria, restaurant i cantina, identificats amb els codis CPV 55330000-2, 55300000-3 i 55510000-8. Ubicació: El servei es prestarà a les instal·lacions municipals situades a l’Avinguda de Catalunya, núm. 9, les quals compten amb una superfície de 371 m². Finalitat: La concessió té com a objectiu cobrir la demanda d'oferta de restauració al municipi i proporcionar un servei complementari als usuaris del Casal. Risc operacional: Atesa la seva naturalesa de concessió, el contractista assumirà el risc operacional de l'explotació del servei.

1.957 €

En evaluacion TE/43008419/2026/07

Servei de bar-cantina de l’Institut de Camarles, destinat a l’alumnat, professorat i personal d’administració i serveis del centre

413 €

Formalizada REU-71/2026

Avituallamiento Incidencia Sieb Del 25 Al 26 De Julio

60 €

Formalizada 4312480001-2026-0000805

Llicència ús comú especial del domini públic per a la instal·lació i explotació de la barra del bar de la Festa Major d'estiu 2026

100 €

Formalizada 114/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei d’àpats per a les persones usuàries de la residència i centre de dia de Vandellòs, gestionats per SUMAR. El servei comprèn l’elaboració dels àpats, que es farà a les mateixes instal·lacions municipals on està ubicada la residència, l’adequació nutricional dels menús, la seva adaptació individualitzada, la seguretat alimentària, la correcta conservació i transport, i la coordinació amb el model d’atenció propi de SUMAR.

88.880 €

Adjudicada 1123/2026

El contracte té per objecte la prestació del servei de càtering al menjador de l’escola bressol municipal Marta Mata de Banyeres del Penedès. L’escola bressol escolaritza alumnes d’educació infantil de primer cicle de 0 a 3 anys. El període de prestació del servei per cada curs escolar serà de setembre a juliol, coincidint amb el calendari escolar. En aquest sentit, queden exclosos dels serveis els dies de lliure disposició, els dies d’adaptació a l’inici del curs, els dies de vacances, festius, festes locals, així com qualsevol altre dia que no hi hagi activitat en les escoles bressol, circumstància que es comunicarà a l’adjudicatari del servei amb antelació suficient.

21.060 €

En evaluacion 472/2026

Gestió, explotació, comercialització, manteniment i dinamització de cinc habitatges d’ús turístic de titularitat municipal, ubicats en el nucli urbà de Corbera d'Ebre.

14.400 €

Desierta 1/2025

Concessió demanial de l'espai destinat a bar-restaurant al Poliesportiu Municipal de Flix

8.542 €

En evaluacion 4314950006-2026-0000102

Concessió administrativa d'ús privatiu de bé de domini públic per concurs.

24.000 €

Más licitaciones de Consell Comarcal del Priorat