Formalizada Servicios

Contracte de servei del manteniment i del suport telemàtic del programari per a la gestió de la nòmina i de la seguretat social, i de la implantació, manteniment i suport telemàtic del registre horari GT+ per a gestió del temps amb els mòduls de Delta Nòmina Plus i Registre horari GT+ en la modalitat SaaS, infraestructura tecnològica d’allotjament i suport tecnològic en el núvol

Expediente: CDMT/2025/8800

Contracte de servei del manteniment i del suport telemàtic del programari per a la gestió de la nòmina i de la seguretat social, i de la implantació, manteniment i suport telemàtic del registre horari GT+ per a gestió del temps amb els mòduls de Delta Nòmina Plus i Registre horari GT+ en la modalitat SaaS, infraestructura tecnològica d’allotjament i suport tecnològic en el núvol

17.677
Presupuesto base
17.677
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
23 may 2025, 11:20

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 may 2025, 11:20
Anuncio de Pliegos 23 may 2025, 11:20
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación 20 may 2025, 13:32
Anuncio de Formalización 23 may 2025, 11:20

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:08

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta DC SUBM 20_26 (2026/00005348W)

Subministrament d’un software (inclou el dret d’ús) per a la gestió energètica d'informació energètica. L’objecte d’aquest contracte inclou tot els serveis que li siguin necessaris al software per a la seva explotació, ja sigui automatitzada o no, d’acord el Plec tècnic.

49.407 €

Abierta DC SUBM 16_26 (2026/00003137E)

Subministrament, en règim de compra, de mobiliari esportiu pels equipaments esportius de l’Ajuntament de Gavà.

50.520 €

Abierta BCN-176/2026

Servicio De Información Y De Atención A Pasajeros Y Usuarios En El Aeropuerto Josep Tarradellas Barcelona-El Prat

531.045 €

Abierta X2026000129

servei de prevenció de riscos laborals aliè, tant en les especialitats tècniques (seguretat, higiene i psicosociologia aplicada) com en l’especialitat de vigilància i promoció de la salut de tot el personal de l’Ajuntament de Sant Joan de Vilatorrada (especialitat col·lectiva i individual), en qualsevol dels seus centres de treball, i de tot el personal del Patronat Municipal Assistencial (PMA), de conformitat amb la normativa vigent en matèria de prevenció de riscos laborals i en matèria de Seguretat social, d’acord amb l’establert al plec de clàusules tècniques que regulen aquest contracte.

28.960 €

Abierta X2026002981

regulació del procediment per a l’adjudicació del contracte administratiu mixt de subministrament, instal·lació, parametrització (inclou migració de dades) i manteniment d’un sistema d’informació que permeti la gestió integrada dels recursos humans de l’Ajuntament i del Patronat Municipal Assistencial de Sant Joan de Vilatorrada, adaptat al marc normatiu legal i que inclogui la migració de dades, formació i suport d’operacions en cada moment utilitzant les noves tecnologies disponibles. El contracte de subministrament i serveis, inclourà: - El subministrament de les llicències de programari necessàries per a la implantació dels mòduls objecte del contracte, en una plataforma comuna, així com el maquinari vinculat amb els mateixos amb la mateixa finalitat i han d’oferir desplegament flexible. - El servei s’oferirà en modalitat SaaS multi-instància en núvol del proveïdor, amb alta disponibilitat i backup automàtics. - Possibilitat de migrar el sistema a On-premise (en entorns Windows) si l’Ajuntament ho creu necessari. - Els serveis de migració, implantació, parametrització i formació necessaris per poder passar de les solucions actuals a la nova plataforma unificada de manera efectiva, així com els serveis d’infraestructura i suport d’operació necessaris per a la seva explotació en núvols públic durant el període d’execució del contracte, assumint per part de l’adjudicatari tots els costos (emmagatzematge, recursos humans, allotjament, etc.) que pugui implicar oferir el sistema en aquesta modalitat. Les característiques del contracte, així com les condicions en que ha de realitzar-se, venen determinades en el PPT.

70.050 €