En evaluacion Servicios

CONTRACTE DE SERVEI DE TRACTAMENT ARXIVÍSTIC DE L’AJUNTAMENT DE GRANOLLERS

Expediente: 2026/072 (75/2026/CONT)

L’objecte del contracte és la prestació del servei de tractament arxivístic de documentació custodiada a l'Arxiu Municipal de Granollers, d'acord amb el plec de prescripcions tècniques.

38.182
Presupuesto base
38.182
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Granollers, Barcelona (Cataluña)
Publicación
23 jul 2026, 13:04

Organismo contratante

Ajuntament de Granollers

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 jul 2026
Anuncio de Pliegos 23 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 21 ago 2026, 12:11

Más licitaciones de Ajuntament de Granollers

En la misma provincia (Barcelona)