En evaluacion Servicios

CONTRACTE DE SERVEI DE MANTENIMENT DE LA VIA PÚBLICA DEL MUNICIPI DE GRANOLLERS

Expediente: 2026/037 (45/2026/CONT)

Servei de manteniment dels elements constructius i d'altres elements que configuren l'espai públic, obra civil, mobiliari urbà i senyalització, del municipi de Granollers, per donar resposta a la necessitat pública de garantir la conservació, seguretat, accessibilitat, funcionalitat i bon estat d'ús de la via pública i dels espais públics municipals, competència municipal en matèria de conservació i manteniment de les vies públiques, infraestructures urbanes, mobilitat, accessibilitat i ús segur de l'espai públic

2.781.815
Presupuesto base
2.781.815
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Granollers, Barcelona (Cataluña)
Publicación
29 jun 2026, 06:12

Organismo contratante

Ajuntament de Granollers

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 jun 2026
Anuncio de Pliegos 29 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 22 ago 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament de Granollers

En la misma provincia (Barcelona)