En evaluacion Servicios

CONTRACTE DE SERVEI DE MANTENIMENT DE LA PLATAFORMA DE LEGISLACIÓ DIGITAL ASSOCIADA AL SISTEMA DE GESTIÓ AMBIENTAL DE L’AJUNTAMENT DE GRANOLLERS

Expediente: 2026/016 (39/2026/CONT)

Contracte de servei de manteniment de la plataforma de legislació digital associada al sistema de gestió ambiental de l'Ajuntament de Granollers, que inclou el manteniment de la plataforma, la identificació i actualització dels requisits legals aplicables, el seguiment del seu grau de compliment, l'enviament d'informació periòdica sobre novetats normatives i l'assessorament tècnic necessari per garantir el compliment de la legislació vigent en l'àmbit del sistema de gestió ambiental, aplicable a les dependències incloses inicialment en el seu abast: l'edifici institucional (Plaça de la Porxada, 6), l'edifici del carrer Sant Josep, 7, la Unitat Operativa de Serveis i Magatzem (carrer Can Many, 8), la Impremta Municipal (carrer Lluís Companys, 3), la Policia Local (carrer de la Princesa, 55) i el Laboratori Municipal (carrer Joan Camps i Giró, 3).

4.847
Presupuesto base
4.847
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Granollers, Barcelona (Cataluña)
Publicación
10 jul 2026, 15:14

Organismo contratante

Ajuntament de Granollers

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 jul 2026
Anuncio de Pliegos 10 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 jul 2026, 12:11

Más licitaciones de Ajuntament de Granollers

En la misma provincia (Barcelona)