Formalizada Servicios

CONTRACTE DE SERVEI DE INSTAL·LACIONS D'ESCOMESES I ALTRES ELEMENTS DE BAIXA TENSIÓ PER A ACTIVITATS FESTIVES DEL SERVEI D'ACCIÓ CULTURAL DE L'ÀREA DE CREATIVITAT, PROMOCIÓ ECONÒMICA I PARTICIPACIÓ, DE L'AJUNTAMENT DE GRANOLLERS

Expediente: 2026/034 (31/2026/CONT)

Servei de instal·lacions d'escomeses i altres elements de baixa tensió per a activitats festives del servei d'acció cultural de l'àrea de creativitat, promoció econòmica i participació, de l'Ajuntament de Granollers

37.620
Presupuesto base
37.620
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Granollers, Barcelona (Cataluña)
Publicación
8 jun 2026, 11:08

Organismo contratante

Ajuntament de Granollers

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 jun 2026
Anuncio de Pliegos 8 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 9 jul 2026
Anuncio de Formalización 8 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 10 jul 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Granollers

En la misma provincia (Barcelona)