Abierta Sin plazo publicado Servicios

CONTRACTE DE SERVEI D'ASSISTÈNCIA TÈCNICA EN MATÈRIA DE GESTIÓ COMPTABLE, PRESSUPOSTÀRIA I LABORAL DE L'AJUNTAMENT DE VERGES

Expediente: X2026000255

L'objecte del present Plec de clàusules administratives particulars (PCAP) és regular la contractació del servei d'assistència tècnica especialitzada a l'òrgan interventor en matèria de comptabilitat pública local, gestió pressupostària, gestió economicofinancera i suport tècnic en matèria de recursos humans en l'àmbit de l'Administració local.

72.400
Presupuesto base
72.400
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Verges, Girona (Cataluña)
Publicación
27 jul 2026, 16:02
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Verges

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 12:10