En evaluacion Servicios

CONTRACTE DE SERVEI D'ASSEGURANÇA DE VIDA I D'ACCIDENTS COL·LECTIUS DEL PERSONAL DE L'AJUNTAMENT DE GRANOLLERS I DE LES SEVES ENTITATS ADSCRITES, AIXÍ COM DELS CÀRRECS ELECTES (ALCALDE/ESSA I REGIDORS/ES)

Expediente: 2026/062 (60/2026/CONT)

La prestació del servei d'assegurança de vida i d'accidents col·lectius del personal de l'Ajuntament de Granollers i de les seves entitats adscrites, així com dels càrrecs electes (alcalde/essa i regidors/es).

120.000
Presupuesto base
120.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Granollers, Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 jul 2026, 17:30

Organismo contratante

Ajuntament de Granollers

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 jul 2026
Anuncio de Pliegos 1 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 22 ago 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Granollers

En la misma provincia (Barcelona)