CONTRACTE DE OBRES CORRESPONENTS AL PROJECTE DE URBANITZACIÓ DEL POLÍGON DE ACTUACIÓ URBANÍSTICA DE LA CREU DE VACARISSES

Expediente: 2026_823

L’objecte del contracte consisteix en l’execució material de les obres d’urbanització definides en el Projecte d’urbanització, com a conjunt d’actuacions d’enginyeria civil i construccions sobre bens immobles destinades a complir una funció tècnica i econòmica pròpia i susceptible de lliurament a l’ús general o al servei corresponent, incorporant tots els elements necessaris perquè l’obra sigui utilitzable en condicions de seguretat, funcionalitat i continuïtat del servei.

1.882.639
Presupuesto base
1.882.639
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Vacarisses, Barcelona (Cataluña)
Publicación
29 may 2026, 15:02

Organismo contratante

Ajuntament de Vacarisses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 may 2026
Anuncio de Pliegos 29 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 3 ago 2026
Anuncio de Formalización 18 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 19 ago 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament de Vacarisses

Abierta 2026_3033

CONTRACTE DEL SERVEI DE MANTENIMENT DE LA FRANJA PERIMETRAL DE BAIXA COMBUSTIBILITAT A LA URBANITZACIÓ CAN SERRA DE DE VACARISSES

19.687 €

Abierta 2025_6965

CONTRACTE DE LES OBRES PER A L’EXECUCIÓ DE MILLORES A LA XARXA D’AIGUA DE VACARISSES

76.559 €

Adjudicada 4150

Contracte basat en l'acord marc dels serveis de manteniment de la gespa del camp de futbol municipal de Vacarisses.

12.400 €

Adjudicada 2026_4998

És objecte del contracte la conveniència del contracte basat de l’acord marc per a la prestació dels serveis de “REDACCIÓ DEL PROJECTE BÀSIC I EXECUTIU I DIRECCIÓ D’OBRA DE L’AMPLIACIÓ DE L’APARCAMENT MUNICIPAL”. Les actuacions inclouran els actes necessaris per a l’aprovació de les certificacions, possibles informes vinculats amb expedients de penalitats així com de liquidació, certificats de bona execució i demés derivats.

85.500 €

En evaluacion 2026_3033

L’actuació objecte del present expedient consisteix en l’execució dels treballs de manteniment d’una franja exterior de protecció contra incendis forestals situada a la urbanització de Can Serra de Vacarisses, segons plànol annex, mitjançant actuacions de desbrossada de vegetació herbàcia i arbustiva, aclarida i poda de l’arbrat, eliminació de peus morts o excessivament densos, retirada de restes vegetals i, en general, totes aquelles intervencions necessàries per tal de mantenir les condicions de baixa combustibilitat, seguretat i funcionalitat de la franja de protecció exigides per la normativa vigent.

19.687 €

En la misma provincia (Barcelona)