En evaluacion Servicios

CONTRACTE DE MANTENIMENT DEL PROGRAMARI DE SOFTWARE PER LA GESTIÓ DE XARXES I DEL PARC DE COMPTADORS (SIWA)

Expediente: 2026/10

És objecte del present plec la regulació de la licitació per contractació del servei de manteniment de la llicència d’us d’un software i serveis de recolzament tècnic del sistema que la Companyia d’Aigües disposa actualment per a la gestió de la xarxa d’aigua i sanejament i del parc de comptadors.

45.396
Presupuesto base
45.396
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Vilanova i la Geltrú, Barcelona (Cataluña)
Publicación
14 jul 2026, 15:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 jul 2026
Anuncio de Pliegos 14 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 8 ago 2026, 12:11

Más licitaciones de Ferrocarril Metropolità de Barcelona, SA

En la misma provincia (Barcelona)