Anulada Suministros

CONTRACTE DE LLICÈNCIA D’ÚS, MANTENIMENT I SUPORT DEL PROGRAMARI PHOENIX WINNONLIN PER A L’ANÀLISI FARMACOCINÈTICA I FARMACODINÀMICA AL CENTRE D’ASSAJOS CLÍNICS DE FASE I PEL CENTRE D’INVESTIGACIÓ DEL MEDICAMENT DE LA FUNDACIÓ INSTITUT DE RECERCA DE L’HOSPITAL DE LA SANTA CREU I SANT PAU

Expediente: NEGSPIR 26/15

L’objecte del contracte és la llicència d’ús, manteniment i suport del programari Phoenix WinNonlin per a l’anàlisi farmacocinètica i farmacodinàmica al Centre d’Assajos Clínics de Fase I pel Centre d’Investigació del Medicament de la Fundació Institut de Recerca de l’Hospital de la Santa Creu i Sant Pau.

61.896
Presupuesto base
61.896
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
29 may 2026, 12:40

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 may 2026
Anuncio de Pliegos 29 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 may 2026, 12:11

Más licitaciones de Fundació Privada Institut de Recerca de l'Hospital de la Santa Creu i Sant Pau

En la misma provincia (Barcelona)