Contracte de les obres per un aparcament públic al Barri de la Riba

Expediente: 2024/1961

És objecte del present plec la contractació promoguda per l’Ajuntament de de la Bisbal del Penedès de les obres definides i contingudes en el projecte bàsic i d’execució, i l’estudi bàsic de seguretat i salut per a les obres de construcció d’un aparcament públic al barri de la Riba, aprovat definitivament per acord de la Junta de Govern Local de data 23 d’agost de 2024 i que té per objecte l’execució d’un aparcament públic a l’aire lliure per a 58 places per a cotxes

107.985
Presupuesto base
107.985
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Bisbal del Penedès, la, Tarragona (Cataluña)
Publicación
30 dic 2025, 16:10

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 dic 2025
Anuncio de Pliegos 30 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 30 dic 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de la Bisbal del Penedès

Abierta 2026/108

Servei de comunicació institucional i gestió de xarxes

82.800 €

Prevista 2026/721

L’objecte del contracte és la prestació del servei de dinamització dels espais per a les persones grans del municipi de la Bisbal del Penedès, en concret: a. Activitat física i esportiva als espais del parc de salut Pavelló municipal ( Nucli ) Parc de salut de la Miralba Parc de salut de Priorat Parc de salut de Can Gordei Parc de salut de l’Esplai b. Servei de dinamització dels espais per a gent gran als locals : Local social del Priorat, Can Gordei, Miralba, l’Esplai i al Racó de la gent gran del nucli de la Bisbal del Penedès

Prevista 2026/1464

L’objecte del present contracte és el servei de redacció, disseny, maquetació i impressió del butlletí municipal. Concretament: - Consultoria i assessorament en el contingut - Recopilació i seguiment del material generat i tramès per l’Ajuntament - Establiment i manteniment d’una dinàmica interna per a la producció i difusió de notícies - Recerca d’informació complementària - Redacció de textos (70% en català i 30% en castellà) - Redacció de titulars - Coordinació d’espais - Tractament i retoc d’imatges - Recerca d’imatges de recurs - Doble correcció ortogràfica i d’estil - Edició i maquetació de diverses proves - Edició de l’exemplar en format PDF - Impressió: * Format DIN-A4 210x297mm * 20 planes * Paper estucat, volum 100 g a 2 cares, 4 + 4 tintes i 2 grapes * Tirada de 1.800 exemplars de cada número * 6 revistes anuals (bimestral) - Lliurament a les dependències de l’Ajuntament

Adjudicada 2026/847

L’objecte del contracte és que l’Ajuntament com a entitat consumidora d’electricitat en baixa tensió, tingui accés a la contractació dels subministraments elèctrics des de la xarxa a les instal·lacions que necessitin un nou contracte entre l’empresa comercialitzadora d’electricitat i el consumidor titular de la instal·lació.

95.747 €

Adjudicada 2026/679

L’objecte del contracte és el servei d’organització de la Festa Major del nucli de la Bisbal del Penedès del 11 d’Agost al 2026 al 16 d’Agost del 2026 concretament : subministrament de l’escenari la coberta poligonal , sonorització de diefrents actes, cabines sanitàries , servei de bar i cabines pels artistes convidats . Aforament previst 2.200 persones . El servei s’adjudica mitjançant l’acord marc de l’ACM, dins del Lot 59. Organització d’esdeveniments – Tarragona

22.700 €

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 504/2026/G626

L’objecte d’aquest contracte és la contractació dels serveis tècnics per la redacció i direcció facultativa dels projectes executius següents: • Consolidació i restauració de les estructures arqueològiques de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré-Camí de la Fonteta, Tarragona. • Adequació de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré-Camí de la Fonteta, Tarragona

79.100 €

Abierta CSS. MT-15024-C2

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica de coordinació de seguretat i salut de les obres corresponents al projecte constructiu. Semaforització i millora de la senyalització de passos de vianants a la C-31. Cunit. Clau: MT-15024-C2

2.335 €

Abierta 4303630008-2026-0000751-1

CONTRACTACIÓ DE LES OBRES PER EXECUTAR EL PROJECTE DE REMODELACIÓ DEL CARRER DE L'ALT CAMP

170.232 €

Abierta 4303630008-2026-0000751-1

L’objecte del contracte és l’execució de les obres corresponents al «Projecte de remodelació del carrer de l’Alt Camp», al terme municipal de Cabra del Camp, d’acord amb el projecte tècnic aprovat. Les actuacions comprenen principalment la demolició dels elements i paviments existents que resulten incompatibles amb la nova ordenació, els moviments de terres necessaris, la remodelació i pavimentació del carrer, l’execució dels nous ferms i paviments, la renovació parcial de la xarxa de sanejament d’aigües residuals, incloses les escomeses domiciliàries i els pous de registre, així com la resta de treballs, instal·lacions i actuacions complementàries definides en el projecte tècnic. L’execució del contracte s’haurà d’ajustar al projecte tècnic, als plecs que regeixen la contractació, a l’oferta presentada per l’empresa adjudicatària i a la normativa que sigui aplicable.

170.232 €

Abierta AT26158_O

OBRES DE REPARACIÓ DE LA SOLERA I PARETS DEL DIPÒSIT INSTITUT PERE MATA

244.724 €