Formalizada Suministros

Contracte de les obres incloses en el projecte Digitalització del sistema de gestió de la xarxa d'aigua potable municipal

Expediente: 4305420002-2026-0000867

El present contracte té per objecte l'execució de les obres incloses en el projecte de Digitalització del sistema de gestió de la xarxa d'aigua potable municipal

93.173
Presupuesto base
93.173
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Espluga de Francolí, l', Tarragona (Cataluña)
Publicación
4 may 2026, 16:32

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 may 2026
Anuncio de Pliegos 4 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 15 jul 2026
Anuncio de Formalización 17 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 jul 2026, 12:15

Más licitaciones de Ajuntament de l'Espluga de Francolí

En la misma provincia (Tarragona)