Contracte de les obres compreses en el projecte de reforma de les aules de l'Escola La Portalada

Expediente: Exp 1999/2026

El contracte per objecte l'execució de les obres incloses en el projecte de Reforma de les aules de psicomotricitat, música i biblioteca de l'escola La Portalada, redactat per l'arquitecte Anton Banús Tella i aprovat l'1 de febrer de 2026

79.632
Presupuesto base
30.736
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Altafulla, Tarragona (Cataluña)
Publicación
21 may 2026, 12:02

Organismo contratante

Ajuntament d'Altafulla

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 may 2026
Anuncio de Pliegos 21 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 jul 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament d'Altafulla

En la misma provincia (Tarragona)