Formalizada Concesión de servicios

CONTRACTE DE LA CONCESSIÓ DE SERVEIS PER A L’EXPLOTACIÓ DEL BAR DE LA PISCINA MUNICIPAL DE VACARISSES

Expediente: 2026_3457

És objecte del present expedient la contractació promoguda per l’Ajuntament de Vacarisses per a la gestió indirecta de l’explotació del servei de bar de la piscina Municipal sota la modalitat de concessió i d’acord amb la descripció i requeriments continguts en el plec de prescripcions tècniques particulars, per la qual l’empresari explotarà el servei assumint la transferència del RISC OPERACIONAL, de conformitat amb l’establert a l’art. 15 de la Llei 9/2017, de 8 de novembre, de Contractes del Sector Públic (en endavant, LCSP).

105.453
Presupuesto base
105.453
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
Lugar de ejecución
Vacarisses, Barcelona (Cataluña)
Publicación
14 jul 2026, 17:22

Organismo contratante

Ajuntament de Vacarisses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 jul 2026
Anuncio de Pliegos 14 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 28 jul 2026
Anuncio de Formalización 4 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 ago 2026, 12:11

Más licitaciones de Ajuntament de Vacarisses

Abierta 2026_3033

CONTRACTE DEL SERVEI DE MANTENIMENT DE LA FRANJA PERIMETRAL DE BAIXA COMBUSTIBILITAT A LA URBANITZACIÓ CAN SERRA DE DE VACARISSES

19.687 €

Abierta 2025_6965

CONTRACTE DE LES OBRES PER A L’EXECUCIÓ DE MILLORES A LA XARXA D’AIGUA DE VACARISSES

76.559 €

Adjudicada 4150

Contracte basat en l'acord marc dels serveis de manteniment de la gespa del camp de futbol municipal de Vacarisses.

12.400 €

Adjudicada 2026_4998

És objecte del contracte la conveniència del contracte basat de l’acord marc per a la prestació dels serveis de “REDACCIÓ DEL PROJECTE BÀSIC I EXECUTIU I DIRECCIÓ D’OBRA DE L’AMPLIACIÓ DE L’APARCAMENT MUNICIPAL”. Les actuacions inclouran els actes necessaris per a l’aprovació de les certificacions, possibles informes vinculats amb expedients de penalitats així com de liquidació, certificats de bona execució i demés derivats.

85.500 €

En evaluacion 2026_3033

L’actuació objecte del present expedient consisteix en l’execució dels treballs de manteniment d’una franja exterior de protecció contra incendis forestals situada a la urbanització de Can Serra de Vacarisses, segons plànol annex, mitjançant actuacions de desbrossada de vegetació herbàcia i arbustiva, aclarida i poda de l’arbrat, eliminació de peus morts o excessivament densos, retirada de restes vegetals i, en general, totes aquelles intervencions necessàries per tal de mantenir les condicions de baixa combustibilitat, seguretat i funcionalitat de la franja de protecció exigides per la normativa vigent.

19.687 €

En la misma provincia (Barcelona)