Formalizada Servicios

Contracte de distribució de material imprès de difusió d’activitats

Expediente: X2023000344

Serveis de distribució de material imprès de difusió d’activitats localitzada en locals comercials, d'oci i equipaments de diferent tipologia ubicats preferentment a l'àrea urbana de Girona i complementàriament a altres poblacions.

188.906
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Gironès, Girona (Cataluña)
Publicación
7 nov 2024, 17:41

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 7 nov 2024
Anuncio de Pliegos 7 nov 2024
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 25 sep 2024
Anuncio de Formalización 7 nov 2024

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Fundació Auditori Palau de Congressos de Girona

En la misma provincia (Girona)