En evaluacion Suministros

Contracte d’arrendament d’un vehicle elèctric compartit

Expediente: 712/2026

Contrato de suministros en evaluación por Ajuntament de Bellver de Cerdanya. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 34144900.

6.840
Presupuesto base
13.680
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
34144900
Publicación
17 jul 2026, 18:01
Fecha límite
3 ago 2026, 14:00
Duración
1 año

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 jul 2026
Anuncio de Pliegos 17 jul 2026
Fin Plazo Presentación 3 ago 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 ago 2026, 19:00

Más licitaciones de Ajuntament de Bellver de Cerdanya

Abierta 712/2026

Contracte d’arrendament d’un vehicle elèctric compartit

13.680 €

Abierta 248/2026

Contractació de serveis de gestió de residu alimentari

18.177 €

Prevista ADM. 783/2025

Reforma interior i instal·lació ACS del Poliesportiu Municipal de Bellver de Cerdanya

62.564 €

Adjudicada 473/2026

L'objecte del contracte versa sobre l'execució de les obres per a la construcció d'una promoció municipal de 18 habitatges de protecció oficial (HPO) i comprèn també, de forma conjunta, la redacció del projecte d'obres corresponent, en els termes definits al Plec de Prescripcions Tècniques. El projecte es desenvoluparà a la parcel·la 24 situada al pla parcial Pla de Tomet, carrer La Coma, número 3, en el terme municipal de Bellver de Cerdanya. Aquesta actuació s'emmarca en la convocatòria per a la concessió de subvencions per a la promoció d’habitatges amb protecció oficial en règim de lloguer o cessió d’ús per a l’any 2024, definida per la Resolució TER/1799/2024, de 23 de maig, de l'Agència de l'Habitatge de Catalunya. En estar vinculada a un programa amb un calendari d'execució establert, la contractació conjunta de l'elaboració del projecte i l'execució de l'obra queda justificada per assolir els objectius d'eficàcia, simplificació i celeritat, d'acord amb l'article 2.1.f) del Decret llei 3/2025, de 4 de març. El contracte es tipifica com a contracte d'obres, atès que inclou de forma conjunta l'execució d'una obra i la redacció del projecte, d'acord amb els articles 13.1.a) i 234 de la Llei 9/2017, de 8 de novembre, de Contractes del Sector Públic (LCSP). Aquestes obres es classifiquen com a obres de primer establiment segons l’art. 232.2 de la LCSP. La inclusió en el seu objecte de la prestació de redacció del projecte d'obres no implica que la seva tramitació s'hagi de fer a través d'un concurs de projectes.

3.388.235 €

Adjudicada 556/2026

Contractació de les obres per a l'execució conjunta del projecte executiu per a la renovació i millora de l'enllumenat públic exterior de Bellver de Cerdanya i de la seva addenda tècnica de telegestió, monitorització i mesuraments luxomètrics

696.954 €