Formalizada Servicios

CONTRACTE ADMINISTRATIU MIXT DEL SUBMINISTRAMENT I SERVEIS D'IMPLANTACIÓ I POSADA EN FUNCIONAMENT (INSTAL·LACIÓ, FORMACIÓ, MIGRACIÓ DE DADES I SUPORT A LA POSADA EN MARXA), JUNTAMENT AMB EL MANTENIMENT, D'UN SISTEMA INTEGRAL DE COMPTABILITAT, PER PROCEDIMENT OBERT, SUBJECTE A REGULACIÓ HARMONITZADA, TRAMITACIÓ ORDINÀRIA (EXPEDIENT 2025/2495)

Expediente: 22_2025-CNT

Subministrament i els serveis d'implantació i posada en funcionament (instal·lació, formació, migració de dades i suport a la posada en marxa), juntament amb el manteniment, d'un sistema integral de comptabilitat amb tots els mòduls i components necessaris dels quals cal disposar

572.330
Presupuesto base
572.330
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Calafell, Tarragona (Cataluña)
Publicación
20 ago 2025, 13:50

Organismo contratante

Ajuntament de Calafell

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 ago 2025
Anuncio de Pliegos 20 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 20 jun 2025
Anuncio de Formalización 20 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament de Calafell

En la misma provincia (Tarragona)