Anulada Administrativo especial

CONTRACTE ADMINISTRATIU ESPECIAL GESTIO BAR PISCINA 2025

Expediente: X2025000503

Constitueix objecte l’explotació de la dependència destinada a bar de la piscina municipal de la Jonquera. L’explotació l’assumirà el contractista de manera autònoma i sota el seu propi risc i ventura, i amb transferència al contractista del risc operacional.

15.404
Presupuesto base
15.404
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Cadaqués, Girona (Cataluña)
Publicación
29 may 2025, 14:18

Organismo contratante

Ajuntament de la Jonquera

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 may 2025
Anuncio de Pliegos 29 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 24 sep 2025
Anuncio de Formalización 15 oct 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament de la Jonquera

En la misma provincia (Girona)