CONTRACTE ADMINISTRATIU D'OBRES PER LA RENOVACIÓ DELS PAVIMENTS, LAVABOS I PORTA D'ACCÉS DE VEHICLES EN DIVERSOS CENTRES DE L’ INSTITUT MUNICIPAL DE SERVEIS PERSONALS (IMSP) DE BADALONA PER TAL D'ACOMPLIR AMB LA NORMATIVA VIGENT I MILLORAR LES PRESTACIONS

Expediente: 2026/243N/IMSP

L’objecte d’aquest contracte és la realització d’obres de reforma i adequació en diversos centres educatius de titularitat municipal gestionats per l’IMSP, que correspon amb la substitució de paviments de l’Escola d’Educació Especial Llevant, la rehabilitació d’un bany adaptat, servei i vestuari a l’Escola d’Educació Especial Can Barriga – Aulari, i el canvi de la porta d’accés de vehicles a l’Escola d’Educació Especial Maregassa. Aquestes actuacions es realitzen amb la finalitat de complir la normativa vigent en matèria de seguretat, accessibilitat i condicions d’ús, així com per millorar les prestacions i la durabilitat dels elements afectats per garantir la funcionalitat correcte dels centres.

78.883
Presupuesto base
32.606
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Badalona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
12 jun 2026, 16:02

Organismo contratante

Institut Municipal de Serveis Personals de Badalona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 jun 2026
Anuncio de Pliegos 12 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 24 jul 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 jul 2026, 12:12